Strona główna » Wszystkie publikacje w serwisie » Szybki kontakt z redakcją »                                                                                                                                                                            Market Budowlany

Market Budowlany

Materiały budowlane i akcesoria, w których rozkochasz swój dom. Niezależny serwis dla majsterkowiczów.

 

Drzwi aluminiowe Aluhaus i Oknoplast na lata
Ponadprzeciętna energooszczędność, bogactwo modeli

Wybór Market Budowlany

Masz do wyboru kilkanaście różnych wzorów wypełnienia drzwi

Najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Europejska norma EN 14351-1

Drzwi aluminiowe »

 

Innowacyjna budowa

Drzwi klasy premium

Dźwiękoszczelne

 

Czy wiesz, że? Aluhaus to drzwi, które czerpią z najnowszych rozwiązań technologicznych marki Oknoplast, wiodącego producenta stolarki

Drzwi aluminiowe Aluhaus łączą w sobie wieloletnie doświadczeni rynkowe Oknoplast - są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Aluhaus to drzwi, od których masz prawo oczekiwać więcej
.

 

Polacy stawiają na drzwi aluminiowe Aluhaus (Oknoplast) z przynajmniej kilku powodów. Precyzyjna obróbka to początek

Drzwi aluminiowe Aluhaus to synonim dbałości o detale: do produkcji drzwi wykorzystywane są maszyny typu CNC, które gwarantują maksymalną powtarzalność.

3 różne serie modelowe: drzwi Elite wymagających, modern z myślą o nowoczesnym wzornictwie oraz Klassik, jeśli lubujesz się w starym, dobrym stylu.

Dowolna konfiguracja: drzwi o dowolnej budowie, wymiarach, kolorze, sposobie wykończenia szyby, pochwytach, ramach i powłokach.

 

Szukaj nas na Facebooku. Bądź zawsze na bieżąco

 

O Aluhaus, marce grupy Oknoplast

 

Aluhaus to marka, która dziedziczy doświadczenie z firmą Oknoplast. Jej drzwi charakteryzują się wysoką dbałością o detale i ponadprzeciętnymi właściwościami ergonomicznymi.

Drzwi aluminiowe Aluhaus spełniają wszelkie formalne wymagania co do wodoszczelności i odporności na codzienną eksploatację. To m.in. za sprawą wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

 

Serwis dla majsterkowiczów Market Budowlany

Nawigacja

Strona główna »

Wszystkie publikacje »

Kontakt do redakcji »

Wybrane produkty

Okna »

Drzwi tarasowe »

Rolety »

Wsparcie

Szybki kontakt »

Market Budowlany

Prawa zastrzeżone © 2016

Kopiowanie materiałów bez wyraźnej zgody administratora surowo zabronione.

 
Wszelkie prawa do treści i oprawy graficznej są zastrzeżone © przez Market Budowlany. Wsparcie merytoryczne Michał (MB) Jakubiak: Kontakt na [email protected] lub bezpośrednio »